کد خبر : 103987 | تاریخ انتشار : ۰۸:۳۸:۳۰ ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ | تعداد بازدید : 14,880 بازدید | تعداد نظرات : ۰

هیأت های ورزشی استان البرز ۴۰ درصد رشد داشته اند

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان البرز از رشد ۴۰ درصدی هیدت های ورزشی استان البرز خبر داد وگفت: این هیأت ها می توانند چرخ ورزش را به گردش در بیاروند

امیر غفرانی عصر شنبه در نشست هیئت های ورزشی شهرستان فردیس، از تخصیص زمینی برای احداث خانه جوان شهرستان فردیس خبر داد و اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم سال آینده شاهد ساخته شدن این خانه باشیم.

وی با بیان اینکه در ۹ ماهه اول سال جاری حدود هزار و ۴۰۰ مدال جهانی، آسیایی، بین المللی و کشوری توسط ورزشکاران بانو و آقا فعال در ۴۸ هیئت ورزشی استان البرز کسب شده است، تاکید کرد: این آمار از افزایش ۳۵ درصدی کسب افتخارات ورزشی نسبت به سال گذشته خبر می دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از برگزاری ۷۰ مسابقه کشوری، ۴ مسابقه بین المللی و یک مسابقه آسیایی طی سال جاری به میزبانی استان البرز خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری این مسابقات حاصل تلاش هیئت های استانی و شهرستانی بوده است.

غفرانی از افزایش ۲۰ درصدی سرانه ورزشی استان البرز خبر داد و تصریح کرد: سرانه ورزشی این استان۳۸صدم سانتی متر مربع بود که با افتتاح چند مکان ورزشی در شهرستان فردیس به ۵۷ صدم سانتی متر مربع افزایش پیدا کرد.

وی با بیان اینکه سال ۹۷ سال مسابقات (آسیایی جاکارتا) است، اضافه کرد: امیدواریم ورزشکاران بانو و آقا فردیس و دیگر شهرستان های استان البرز را در تیم های ملی این مسابقات ببینیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به اینکه برای حضور ورزشکاران البرزی در المپیک ۲۰۲۰ و مسابقات آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ در حال برنامه ریزی هستیم، گفت: از فرماندار فردیس می خواهیم تا با بهره گیری از کمک خیرین در راستای ساخت اداره ورزش و جوانان فردیس اداره کل ورزش و جوانان البرز را حمایت کند.

وی با بیان اینکه اداره ورزش و جوانان متقاضی و مراجعه کننده فراوانی دارد، اظهار کرد: این اداره مناسب جامعه ورزشی فردیس و محیط اداری آن نیز درخور اداره ورزش و جوانان نیست.

غفرانی از رشد ۴۰ درصدی هئیت های ورزشی استان نسبت به سال گذشته خبر داد و بیان کرد: اداره کل ورزش و جوانان طی سال جاری آموزش و برگزاری کلاس های دانش افزایی برای هیئت های ورزشی را در دستور کار خود قرار داد.

وی از نصب نرم افزارهای مالی و دیگر نرم افزار ها برای اداره ورزش و جوانان شهرستان های استان البرز خبر داد و گفت: این اقدام برای اولین بار در کشور در استان البرز انجام شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به راهپیمایی ۲۰ هزار نفری در شهرستان فردیس، گفت: استقبال شهروندان فردیسی از ورزش نشان از پتانسیل های این شهرستان است.

وی تاکید کرد: امیدواریم با تلاش و کوشش هیئت های ورزشی بتوانیم چرخ ورزش استان البرز را به گردش در آوریم.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.