کد خبر : 95684 | تاریخ انتشار : ۱۶:۳۷:۲۱ ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ | تعداد بازدید : 1,838 بازدید | تعداد نظرات : ۰

“هیکاری” همسر مجازی مردان مجرد و تنها در ژاپن + فیلم

یک شرکت ژاپنی با ساخت دستگاه هوشمند، یک همسر مجازی را به دنیای مردان مجرد و تنها هدیه داد.

گروه بین الملل «تیتریک»، یک شرکت ژاپنی با ساخت یک وسیله هوشمند منزل، نوعی همسر مجازی برای مردان مجرد به ارمغان آورد. این محصول که یک انیمیشن سه بعدی به عنوان “هیکاری” را معرفی میکند با اتصال به دیگر وسایل هوشمند منزل، از جمله وسایل روشنایی و وسایل الکتریکی خانه، خانه را برای مردان مجرد تا حدی اماده میکند.

این وسیله که به میکروفن، دوربین و سنسور مجهز است با تشخیص صدا و چهره می تواند به راحتی با افراد ارتباط برقرار کند و همین طور با اتصال به اینترنت و آگاهی از اخبار مشاور خوبی به حساب می آید.
بیدار کردن، ارسال پیامک به تلفن زمانی که منزل نیستید، یادآوری و چک کردن برنامه های روزانه و خیلی از کارهایی که “هیکاری” توانایی انجام دادن ان ها را دارد، این وسیله را به یک همسر مجازی ایده آل تبدیل کرده است.

///هیکاری، همسر مجازی مردان مجرد و تنها + فیلم
البته این وسیله واکنش های گوناگونی را در پی داشته است. عده ای نه تنها این وسیله را کمک به از بین بردن تنهایی نمیدانند بلکه بر این باورند که این دستگاه باعث می شود مردم بیشتر منزوی شوند.
این دستگاه در حال حاضر تنها به زبان ژاپنی قادر به برقراری ارتباط است و فقط یک انیمیشن برای “هیکاری” وجود دارد، و با توجه به استقبال مردم ، این محدودیت ها در آینده برطرف خواهد شد.

برای دانلود فیلم اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.