کد خبر : 100971 | تاریخ انتشار : ۱۶:۰۹:۵۶ ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ | تعداد بازدید : 927 بازدید | تعداد نظرات : ۰

امام جمعه موقت فردیس:

پیروزی موصل امنیت کشور را تضمین کرد

امام جمعه موقت شهرستان فردیس گفت: پیروزی کشور همسایه ایران که با کمک و هدایت کشور ایران همراه بود به امنیت کشور کمک کرد.

به نقل از فردیسان، حجت‌ الاسلام والمسلمین محمد باقر قدوسی در خطبه ‌های این هفته نماز جمعه شهرستان فردیس، پیروزی موصل را تبریک گفت و افزود: موصل دومین شهر حرام است که با کمک و هدایت کشور ایران موفق شد دشمن را شکست دهد.

وی ضمن آرزوی سلامت و امنیت برای شهروندان عراقیریال تصریح کرد: امنیت کشور ایران با شکست دشمنان در عراق تضمین شد.
قدوسی در ادامه با بیان اینکه امروز آخرین روز از هفته عفاف و حجاب است، بیان داشت: امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه زنده کنیم و حفظ حجاب جسم و روح را در دستور زندگی خود قرار دهیم.

امام جمعه موقت فردیس به سالروز تشکیل شورای نگهبان اشاره کرد و افزود: شورای نگهبان را نبض تپنده، نظام جمهوری اسلامی ایران است که وظیفه دارد مصوبات مجلس شورای اسلامی را مورد بازرسی قرار دهد.

این کارشناس مذهبی در ادامه به دستور امام خمینی (ره) در راستای تشکیل بهزیستی اشاره کرد و گفت: امام انقلاب در نظر داشت با تشکیل بهزیستی مستضعفان و محرومان جامعه در رفاه قرار گیرند.

وی با اشاره به اینکه وجود هر شخص محروم به دلیل ضایع شدن حق وی توسط یک ثروتمند سودجو است، خاطرنشان کرد: مردم و مسئولین انقلابی و خداشناس باید شرایطی را در نظر بگیرند که فاصله طبقاتی در میان قشر محروم و ثروتمند جامعه کاهش یابد و از بین برود.

امام جمعه موقت فردیس در پایان خاطر نشان کرد: رسیدگی به محرومان و مستضعفان جامعه وظیفه همه مسلمانان است.
انتهای خبر/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.