کد خبر : 102330 | تاریخ انتشار : ۰۹:۳۰:۵۴ ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ | تعداد بازدید : 1,122 بازدید | تعداد نظرات : ۰

سرپرست شهرداری فردیس:

چارت موقت شهرداری فردیس تدوین می شود

غفاری با اشاره به اینکه با توجه به جمعیت فردیس بیش از ۸۰۰پست می‌توان تعریف کرد، خاطرنشان کرد: تا کنون ۶۰۰ پست در چارت سازمانی تدوین شده است.

منوچهر غفاری ، سرپرست شهرداری بخش مرکزی شهرستان فردیس در گفتگو با پایگاه خبری فردیسان اظهار داشت: عمده مشکلات شهرستان فردیس پس از استقلال عدم وجود چارت سازمانی بود.

وی در ادامه با بیان اینکه نبود این مهم، عدم فعالیت در امور اقتصادی و عمرانی را به همراه داشت، افزود: در همین راستا موظف شدیم با تشکیل چارت موقت چهار حوزه اصلی شامل خدماتی، عمرانی، شهرسازی ،اداری و مالی فعالیت این حوزه را آغاز نماییم.

غفاری با تأکید بر اینکه زمان تدوین ساختار سازمانی در یک شهر حدود پنج تا شش ماه زمان خواهد برد گفت: شهرداری فردیس پس از گذشت بیست روز این مهم را برآورده  ساخته است.

وی تصریح‌ کرد: پس از گذشت دو‌ هفته این سازمان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و در دو حوزه اصلی فعال خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه سعی داریم کمترین پست های سازمانی را تدوین کنیم، افزود: مهمترین هدف شهرداری در این راستا چابک سازی ساختار سازمانی است.

غفاری در پایان با اشاره به اینکه با توجه به جمعیت فردیس بیش از ۸۰۰ پست می‌توان تعریف کرد، خاطرنشان کرد: در این چارت سازمانی که با  هدف رفع معضلات شهری در دستور کار قرار گرفته است تا کنون ۶۰۰ پست تدوین شده است.

انتهای پیام/طیبه جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.