کد خبر : 102325 | تاریخ انتشار : ۰۹:۰۸:۱۲ ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ | تعداد بازدید : 1,087 بازدید | تعداد نظرات : ۰

فرمانده انتظامی فردیس خبر داد:

کاهش ۲۷ درصدی تصادفات در فردیس/شناسایی هفت نقطه حادثه خیز

سرهنگ ایوب احمدی گفت: هفت نقطه حادثه خیز در فردیس مورد شناسایی قرار گرفته شده است و اقدامات لازم در جهت کاهش حوادث در این نقاط انجام شده است.

سرهنگ ایوب احمدی  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردیس صبح امروز (یکشنبه) در گفتگو با پایگاه خبری فردیسان با تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی مجالی برای ایجاد تعامل و ارتباط با مردم است.

وی افزود: سعی داریم در این هفته به موضوعاتی همچون مطالبات مردمی رسیدگی ‌کنیم و اقدامات اداره پلیس را به سمع و‌نظر مردم برسانیم.

فرمانده انتظامی فردیس در ادامه با بیان اینکه در این هفته مرکز خدمات تعویض پلاک‌ خودرودر فردیس افتتاح خواهد شد، تصریح کرد: این مرکز به منظور سهولت در تردد و ‌رفت و آمد شهروندان به انجام می‌رسد.

سرهنگ احمدی در ادامه با اشاره به جمعیت بالای فردیس و حجم بالای رفت وآمد شهروندان خاطرنشان کرد: طرح یک طرفه شدن خیابان شهید هدایتکار مشکین دشت به منظور کاهش ترافیک انجام شد که رضایت شهروندان را به همراه دارد.

وی در ادامه  بیان داشت: در راستای اجرای طرح ترافیکی در فردیس نیز یکطرفه کردن برخی خیابان های منتهی به خیابان اصلی و اجرای طرح زوج و‌فرد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

این مسئول با اشاره به اینکه کاهش ۲۷ درصدی تصادفات در فردیس گفت: هفت نقطه حادثه خیز در فردیس مورد شناسایی قرار گرفته شده است و اقدامات لازم در جهت کاهش حوادث در این نقاط انجام شده است.

انتهای پیام/ جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.