کد خبر : 102098 | تاریخ انتشار : ۱۱:۵۹:۴۹ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ | تعداد بازدید : 1,120 بازدید | تعداد نظرات : ۰

رئیس شورای شهر مشکین دشت:

کتابخانه شهرک بعثت مشکین دشت ساخته می شود

حمدالله شعبانپور رئیس شورای شهر مشکین دشت، گفت: زمینی که طبق مصوبات در اختیار ساخت کتابخانه ی شهرک بعثت قرار گرفته است به زودی ساخته خواهد شد.

حمدالله شعبانپور رئیس شورای شهر مشکین دشت، صبح امروز در گفتگو با پایگاه خبری فردیسان، در رابطه با پروژه های در دست اجرای بخش مشکین دشت با بیان اینکه مدرسه خیر ساز دخترانه دکتر سعادت به بهره برداری رسیده است، گفت: زمینی که طبق مصوبات در اختیار ساخت کتابخانه ی شهرک بعثت قرار گرفته است به زودی ساخته خواهد شد.

وی افزود: میزان اعتباردر نظر گرفته شده  برای ساخت کتاخانه شهرک بعثت با توجه به سهم نیم درصد کتابخانه ها حدود یک میلیارد و دویست میلیون برآورد شده است که حدود ۳۰۰ میلیون تومان برای شروع کار در نظر گرفته شده است.

رئیس شورای شهر مشکین دشت با بیان اینکه با کلنگ زنی کتابخانه عملیات ساخت هم انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: مسجد مجاور کتابخانه شهرک بعثت با مشکلات مالی و تأمین بودجه مواجه شده است که مصوبه در سال جاری برای کمک به مسجد نمیتوانیم داشته باشیم.

شعبانپور افزود: بهمن ماه دفترچه بودجه به شورا ارائه خواهد شدکه مصوبات مربوط به بودجه سال جاری به اتمام رسیده است و امیدوار هستیم سال آینده بتوانیم بودجه کافی را در اختیار ساخت مسجد قرار دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه پروژه های شهرک های زراعی و بعثت در اولویت قرار دارند گفت: طبق اولویت پروژه های این شهرک ها را انجام خواهیم داد و لازم است پروژه های مصوب شده در دوره شورای قبلی کارشناسی شده باشد تا به مرحله اجرا برسد.

انتهای پیام/طیبه جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.