کد خبر : 102338 | تاریخ انتشار : ۰۸:۴۱:۱۹ ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ | تعداد بازدید : 1,067 بازدید | تعداد نظرات : ۰

مدیر آموزش‌ و‌پرورش فردیس خبر داد:

کمبود ۱۰۰ کلاس درسی در شهرستان فردیس/ حضور ۳ مقطع تحصیلی تنها در یک مدرسه در فرخ آباد

فرشته فهمیده گفت: در حال حاضر کمبود ۱۰۰ کلاس درسی در سطح شهرستان احساس می شود که ۴۰ کلاس در مقطع ابتدایی، ۴۰ مدرسه مقطع متوسطه اول و ۲۰ کلاس درسی نیز در مقطع دوم متوسطه کمبود وجود دارد.

فرشته فهمیده مدیر آموزش‌و‌پرورش شهرستان فردیس صبح امروز (سه شنبه) در گفتگو با پایگاه خبری فردیسان در رابطه با شرایط مدارس در شهرستان فردیس گفت: تراکم جمعیت دانش آموزی در شهرستان فردیس بسیار بالا است.

وی افزود: باتوجه به اعتبارات و‌بودجه کافی کمک خیرین تنها راه بهبود شرایط است و از خیرین خواستار حضور در این مجموعه و کمک هستیم.

فهمیده بیان داشت: مدارس نیمه کاره در سطح شهرستان موجود است که با تکمیل و ساخت این مجموعه ها تا حدود زیادی مشکل فضای آموزشی مرتفع خواهد شد.

مدیر آموزش‌و‌پرورش شهرستان فردیس تصریح‌ کرد: در حال حاضر کمبود ۱۰۰ کلاس درسی در سطح شهرستان احساس می شود که ۴۰ کلاس در مقطع ابتدایی، ۴۰ مدرسه مقطع متوسطه اول و ۲۰ کلاس درسی نیز در مقطع دوم متوسطه کمبود وجود دارد.

این مسئول در ادامه بیان داشت: در روستای فرخ آباد زیبادشت نیز با کمبود کلاس مواجه هستیم که طبق توافقنامه ای مقرر شد کمبود های این منطقه رفع شود.

فهمیده افزود: در حال حاضر در این منطقه تنها مدرسه فاطمه حجره در راسه مقطع  ابتدایی، متوسطه اول و دوم ارائه خدمت می‌کند  که با کمبود فضای شدید اموزشی در این منطقه مواجه هستیم.

انتهای پیام/ طیبه جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.