کد خبر : 103703 | تاریخ انتشار : ۱۴:۵۸:۰۷ ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ | تعداد بازدید : 440 بازدید | تعداد نظرات : ۰

آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی فردیس برگزار شد + تصاویر

طی مراسمی برنامه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان فردیس برگزار شد

به نقل از فردیسان ظهر امروز تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان فردیس طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات شهرداری منطقه یک فردیس انجام شد.

طی این مراسم، از زحمات سرهنگ ایوب احمدی فرمانده سابق انتظامی شهرستان فردیس تقدیر شد و سرهنگ بیژن جنتی به عنوان فرمانده جدید انتظامی ان شهر معرفی و منصوب شد.

سرهنگ ایوب احمدی در این آیین ضمن تشکر از حضور یکپارچه نیروهای انتظامی، فرمانده انتظامی استان البرز و سایر مسئولان استانی و شهرستانی ،اظهار داشت: داشتن تفکر و نگرش بسیجی کمک می کند که به موفقیت چشمگیری در زمینه های مختلف دست پیدا کنیم.

وی افزود: در پی اتفاقات و آشوب های اخیر در سطح کشور شهرستان فردیس در امنیت و آرامش کامل بود و برای رسیدن به این موفقیت از حضور نیروهای معتدمین در سطح محلات استفاده کرده ایم و خوشبختانه نتیجه مثبتی به همراه داشت.

فرمانده سابق انتظامی شهر فردیس، با بیان اینکه پلیس افتخارات بسیاری را در حوزه ایجاد امنیت در شهر فردیس داشته است، تأکید کرد: ایجاد امنیت سفر ریاست جمهوری، امنیت اجلاس سراسری نماز، راه اندازی مرکز تعویض پلاک و غیره از جمله افتخاراتی است که توسط پلیس شهرستان فردیس به ثمر نشسته است.

سرهنگ احمدی در پایان خاطرنشان کرد: راه اندازی و ساخت ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس در محلی به مساحت ۴هزار در منطقه شهرک ناز در دستور کار قرار گرفته است که عملیات ساخت این مجموعه در حال انجام است.

در ادامه این برنامه، حجت السلام و المسلمین علی اکبر ایمانی امام جمعه شهرستان فردیس با بیان اینکه از تودیع این مدیر بسیار ناراحت هستیم چرا که ثمرات بسیاری برای شهر داشته است، اظهار داشت: موفقیت سرهنگ احمدی در گرو داشتن روحیه و تفکر انقلابی و بسیجی است.

وی افزود: نبود امکانات در حوزه فرماندهی وی معضل بزرگی بود که سرهنگ احمدی برآن مشکلات پیروز شد و در نهایت موفق به شکست دادن مشکلات و ارائه خدمات سالم و درخور به شهرستان فردیس شد.

امام جمعه شهرستان فردیس بیان داشت: با توجه به مهاجر پذیر بودن شهر فردیس و مشکلات عدیده ای که پیش رو دارد این شهر نیازمند حضور یک فرمانده مقتدر و کاردان است که امیدوار هستیم فرمانده جدید نیز همچون سرهنگ احمدی از این مشخصات برخوردار باشد.

در ادامه تصاویری از این برنامه را مشاهده می کنید؛

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.