کد خبر : 103287 | تاریخ انتشار : ۰۹:۰۷:۳۸ ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ | تعداد بازدید : 253 بازدید | تعداد نظرات : ۰

۱۵۰ هکتار بافت فرسوده در فردیس وجود دارد

فرماندار شهرستان فردیس از وجود ۱۵۰ هکتار بافت فرسوده در سطح شهرستان فردیس خبر داد

حمید احدی صبح امروز (شنبه) در گفتگو با پایگاه تحلیلی فردیسان با اشاره به زلزله اخیر در سطح استان البرز و وجود بافت های فرسوده در شهرستان فردیس گفت: هیچ یک از خانه ها تخریب نشده است و تنها باید خدا را برای این موضع شاکر باشیم چرا که در صورت به وجود آمدن خرابی شاهدکشته شدن و مجروح شدن شهروندان میبودیم.

وی افزود: وین زلزله به یک تلنگر و هوشیار تبدیل شد تا سعی خود را بر این داشته باشیم که عقب افتادگی های سطح شهرستان را تکمل کنیم.

احدی با بیا اینکه باید مدیریت بحران فردیس با جدیت و قدرت بیشتری فعالیت کند، بیان داشت: بافت های فرسوده شهر فردیس بازسازی خواهد شد.

وی متذکر شد: بسیاری از بافت های فرسوده سطح شهر به صورت غیرمجاز ساخته شده است که نیازمند نظارت جدی تر است.

فرماندار شهرستان فردیس مساحت بافت های فرسوده در فردیس را ۱۵۰ هکتار برشمرد و یادآور شد: وجود ۲۰ هزار بافت فرسوده در فردیس ک تهدید برای این شهرستان است.

این مسئول تصریح کرد: به سرعت سوله ای که توسط شهرداری در اختیار مدیریت بحران قرار گرفته است تجهیز شود؛ هلال احمر در این زمینه اقدام کند.

احدی در پایان خاطرنشان کرد: اقداماتی انجام شده است تا مردم بتوانند به مسئله به سازی ساختمان های فرسوده بپردازند؛ در این رابطه خواهشمند هستیم که همکاری لازم و کافی میان شهروندان و مسئولان وجود داشته باشد.

انتهای پیام/ جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.