کد خبر : 102465 | تاریخ انتشار : ۰۹:۵۷:۵۳ ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ | تعداد بازدید : 1,101 بازدید | تعداد نظرات : ۰

وزیر ورزش و جوانان:

۷۳۰۰ مترمربع به فضای ورزشی استان البرز افزوده شد/ ورزشگاه انقلاب سال آینده به بهره برداری می رسد

مسعود سلطانی فر: با توجه به نیمه کار ماندن سالن ۶ هزار نفری انقلاب تمام سعی خود را خواهیم کرد که اعتبارات لازم را تأمین کرده و تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسانیم.

به نقل از فردیسان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، شامگاه روز سه‌شنبه در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های ورزشی استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: ۹۸ پروژه ورزشی در سطح کشور به مناسبت هفته تربیت برنی به افتتاح رسیده است.

وی با بیان اینکه اعتبار این پروژه ها حدود ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است، افزود: در استان البرز شش مجموعه به بهره برداری رسیده است و ۷ هزار و ۳۰۰ متر به فضای ورزشی استان البرز افزوده شد.

این مسئول با اشاره به شرایط نامناسب زیرساخت های ورزشی در استان البرز و تهران ، بیان داشت: حضور بخش خصوصی در ساخت مجموعه های ورزشی محسوس است.

وزیر ورزش و جوانان با اظهارامیدواری در راستای افزایش زیرساخت های ورزشی که با اتمام پروژه های ورزشی نیمه تمام حاصل خواهد شد، تصریح کرد: ظرف پنج سال آینده مجموعه های ورزشی تکمیل خواهند شد.

وی افزود: در مدارس سطح کشور حدود سه هزار فضای ورزشی موجود است که به فرهنگسازی در زمین ورزش برای دانش آموزان و نسل جوان کمک خواهد کرد.

این مسئول سرانه ورزشی کشور را مناسب خواند و گفت: با توجه به نیمه کار ماندن سالن ۶ هزار نفری انقلاب تمام سعی خود را خواهیم کرد که اعتبارات لازم را تأمین کرده و تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسانیم.

انتهای پیام/طیبه جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.