کد خبر : 103322 | تاریخ انتشار : ۰۸:۵۵:۳۷ ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ | تعداد بازدید : 319 بازدید | تعداد نظرات : ۰

۹ دی بیانگر ثبات قدم مردم ایران برای رسیدن به آرمان های انقلاب بود

معاونت تعلیم و تربیت سپاه فردیس حماسه ۹ دی را بیانگر عزم راسخ و اراده فولادین مردم برای رسیدن به آرمان و اهداف انقلاب اسلامی دانست

حجت الاسلام سجاد معاضدی، معاونت تعلیم و تربیت سپاه فردیس، صبح امروز (دو شنبه) در گفتگو با پایگاه تحلیلی فردیسان در رابطه با حماسه ۹ دی، اظهار داشت: این روز به عنوان استقامت ملی و وحدت میان جوامع ایران بوده است.
وی ضمن اشاره به آیات قرآن، افزود: راه و مسیر درست هرگز فراموش نخواهد شد و رهروان مسیر صحیح شاید کم یا زیاد شوند اما هدف و موفقیت این افراد تغییر ناپذیر و همیشگی است.
این محقق فرهنگی با بیان اینکه در سایر کشور ها مخالفت و تفاوت نظر در بحث دولت و اجرای قوانین وجود دارد، افزود: رهبر انقلاب اسلامی ایران همواره بر پایه اعتقادات وآرمان های خود ایستاده است و از همین رو است که در مردم پشتیبانی از ولایت فقیه را فراموش نخواهند کرد.
حجت الاسلام معاضدی با بیان اینکه رهبر منافع ملی را بر مقاصد شخصی ترجیح می دهد، بیان داشت: پس از گذشت حدود چهار دهه از رویش انقلاب شاهد حضور مردم کشور در صحنه های حساس و باور نکردنی هستیم که این حضور مردم تاریخ ساز شده و در آینده کشور نقش به سزایی را ایفا کرده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه ۹ دی یک صحنه خود جوش بود که توسط مردم به حماسه ای بزرگ تبدیل شد، تصریح کرد: ۹ دی بیانگر این است که نسل سوم و چهار انقلاب نیز همچون نسل اول انقلاب پای این شجره طیبه ایستاده اند و از آن حمایت می کنند.
معاونت تعلیم و تربیت سپاه فردیس متذکر شد: گاهی لازم است با چنین حماسه آفرینی هایی به خودمان یادآوری کنیم که چه مسیری را طی نموده و چه هدف را پیش رو خود ترسیم کرده ایم.
حجت الاسلام معاضدی با بیان اینکه ۹ دی یادآور خاطرات تلخ و شیرین و مرور تلاش انقلابیون بوده است، گفت: در این روز حماسه ای خلق شد که اتمام حجتی برای دشمنان نظام و انقلاب بود.
وی با تأکید بر اینکه ۹ دی تا ابد ماندگار خواهد شد، یادآور شد: در دوران فتنه بسیاری از مردم سعی کردند که از سوی مردم بیانیه صادر کنند و با نظام مخالفت کنند که حماسه حضور مردم در ۹ دی سیلی محکم به تمام یاوه گویان و مخالفان بود.
معاونت تعلیم و تربیت سپاه فردیس در ادامه به وظیفه مردم در رابطه با این حماسه اشاره مرد و اظهار داشت: این حماسه فرا جناحی بود و تمامی مردم از هر گروه سیاسی در آن دخالت داشتند که می توان یکی از دلایل ماندگار شدن این حماسه را حضور یکپارچه مردم بدون در نظر گرفتن جبهه سیاسی آن ها دانست.
حجت الاسلام معاضدی در ادامه خاطر نشان کرد: همه ما موظف هستیم که علاوه بر این که این حماسه را فراموش نکنیم بلکه به یادآوری آن بپردازیم و اجازه ندهیم این مهم در جامعه فراموش شود.
وی در پایان با بیان اینکه مردم ایران از خلق این حماسه مفتخر هستند، افزود: حماسه ۹ دی بیانگر ثبات قدم ملت را در راه آرمانها و اصول اصلی نظام در سطح جامعه است.

انتهای پیام/ جواهری

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.