کد خبر : 98770 | تاریخ انتشار : ۱۵:۲۲:۰۸ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ | تعداد بازدید : 1,185 بازدید | تعداد نظرات : ۰

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز:

توسعه ۳۰۰ تخت خوابه بیمارستان فردیس/فردیسی ها ۱۸ ماه دیگر صاحب بیمارستان خواهند شد

حمید درفشی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز صبح امروز (شنبه) در مراسم آغاز عملیات اجرائی بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابه فردیس در جمع خبرنگاران از افتتاح این بیمارستان درمدت زمان ۱۸ ماه خبر داد

IMG_0529

به نقل از فردیسان، حمید درفشی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز پیش از ظهر امروز (شنبه) در مراسم آغاز عملیات اجرائی بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابه فردیس در جمع خبرنگاران از افتتاح این بیمارستان درمدت زمان ۱۸ ماه خبر داد.

وی در این رابطه گفت: اسکلت ساختمانی بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابه فردیس تا پایان سال ۹۶ به اتمام خواهد رسید و امیدواریم در مدت زمان  ۱۸ ماه تا دوسال این بیمارستان به بهره برداری برسد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز از توسعه بیمارستان فردیس در آینده ی نزدیک خبر داد و اظهار داشت : این بیمارستان ۳۰۰ تخت خوابه خواهد بود که در فاز اول با ۱۶۰ تخت بیمارستانی آغاز به کار خواهد کرد .

ویادامه داد: این بیمارستان با اعتبار ۶۰ میلیارد تومانی بخش درمانی کاملی برای مردم فردیس فراهم خواهد کرد و طراحی آن به گونه ای خواهد بود که فردیس و حواشی آن را تحت پوشش قرار دهد.

درفشی تاخیر در ساخت بیمارستان فردیس را عدم محقق شدن منابع مالی در نظر گرفته شده از محل منایع مالی دولت عنوان کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرزتصریح کرد: با بهره برداری از بیمارستان محمد شهر در اردیبهشت ماه سال ۹۶ مشکلات درمانی منطقه غرب فردیس حل خواهد شد و مشکلات درمانی مردم فردیس تا حدی مرتفع می شود.

وی ضمن تاکید بر این که ساخت بیمارستان فردیس از پروژه های اصلی استان البرز می باشد خاطر نشان کرد: سال آینده بیش از ۱۵ مرکز بهداشتی و درمانی در فردیس ساخته خواهد شد و پوشش کامل درمانی در شهرستان فردیس ایجاد خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز در پایان از اغاز عملیات اجرائی بیمارستان کمال شهر در ۶ فرودین ماه خبر داد و گفت:  آغاز عملیات اجرائی بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابه در کمال شهر از ۶ فروردین ماه آغازخواهد شد و امیدواریم تا هر دو پروژه ی درمانی فردیس و کمالشهر همزمان با هم پیشرفت خواهند کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید »

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.